Евакуатор в Чернівцях

Контактні телефони евакуатора в Чернівцях Навіщо потрібен автоевакуатор evakuator.cv.ua Евакуатор - помічник для кожного водія

Послуги евакуатора в Чернівцях

Послуги евакуатора в Чернівцях "Мерс" Автоевакуатор та транспортування авто різних габаритів, перевезення нестандартних вантажів цілодобово та за низькими цінами. Автоперевозки и евакуація після ДТП.СТО, поломка, транспортування.

Контактні телефони:

(050) 69 10 363

(096) 933 03 72

Навіщо потрібен евакуатор

Евакуатор – це особливий транспортний засіб. З його допомогою здійснюється розвантаження, а також погрузка та транспортування різноманітних автомобілів та вантажів.

Цей транспортний засіб також буксирує автомобілі, які припарковані неправильно . При транспортуванні машин застосовуються два способи . Її або повністю вантажать на спецтранспорт , або частково . При транспортуванні необхідні різні евакуатори , наприклад , легкові та вантажні , а також мікроавтобуси. В устаткування легкових евакуаторів входить рухлива платформа ( або стаціонарна) , кран- маніпулятор і лебідка. Навантаження машин на такий транспортний засіб можливе за рахунок лебідки. Вона буває двох типів: гідравлічна та автоматична. З її допомогою можна затягнути машину , яка була пошкоджена , на особливу платформу. Якщо платформа рухлива , то погрузка авто здійснюється ззаду - машину переміщують на платформу , яка опущена.

Евакуатор, що має кран- маніпулятор , замінює собою одночасно і кран , і вантажівкe. У службі з евакуації набагато вигідніше за дзвінком відправити лише одну машину. Та й замовнику це буде коштувати дешевше , ніж замовити кран разом з евакуатором - платформою. За допомогою вантажного евакуатора відбувається часткова погрузка машини. Передня частина авто закріплюється на спецтранспорті , а задні колеса при цьому стикаються із землею . Евакуатори , оснащені краном-маніпулятором, застосовуються в тих випадках, коли необхідно перевезти машину, яка знаходиться у важкому аварійному стані. За допомогою таких транспортних засобів можна здійснити перевезення машини, у якої пошкоджено колеса або підвіска.